TEL. 505 793 454

O nas

Kim jesteśmy?

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni optycy, optometryści i lekarze specjaliści

Na rynku optycznym istniejemy już od ponad 15 lat. Nasz zespół to wykształceni i doświadczeni optycy, optometryści i lekarze specjaliści, którzy stale się kształcą by świadczyć niezmiennie jak najwyższy poziom usług. WZROKER to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, której zaufało już dziesiątki tysięcy osób.

Szeroka oferta opraw okularowych znanych projektantów mody dostępna w naszym salonie gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model dopasowany do własnego stylu i wszelkich oczekiwań. Ponadto nasz personel pomoże w dokonaniu wyboru i odpowie na wszystkie pytania.

Profesjonalna obsługa

I bogate doświadcznie

najwyższa jakość wykonywanych usług

WZROKER to przede wszystkim rzetelna i miła obsługa, najwyższa jakość wykonywanych usług, a co najważniejsze przystępne ceny. W naszym salonie dbamy o komfort i satysfakcję każdego naszego klienta, a jego zdrowie i wygoda stanowi dla nas priorytet w działaniu.

W naszym salonie znajduje się przytulny, kompleksowo wyposażony gabinet okulistyczny. Urządzenia najwyższej generacji pozwalają nam zadbać o zdrowie naszych pacjentów, a miła i fachowa obsługa o ich komfort psychiczny.

kompleksowo zatroszczymy się o twoje oczy